XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Да си поговорим за.. здравословно хранене и неговите разновидности

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

02032013

Писане 

Да си поговорим за.. здравословно хранене и неговите разновидности - Page 3 Empty Да си поговорим за.. здравословно хранене и неговите разновидности




Дойде Март, Слънцето се показа и въпреки вятъра започва да се затопля. Скоро птичките ще пристигнат, дръвчетата ще цъфнат и ще дойде времето на късите полички. Стягаме се за лято и море, който не бачка по цяло лято, разбира се и се обръщаме към старите изпитани методи за по-хубави форми, здрав дух в здраво тяло...
Суровоядството е метод на хранене, който е точно това, което гласи-ядене на сурови храни, основно плодове и зеленчуци, сурови ядки, покълнали кълнове и т.н. Попаднах на това преди време в търсене на оздравителни техники чрез хранене. Като всеки друг тип на хранене и то не е за всеки, вярно че през лятото ядем много сурови плодове и зеленчуци и се чувстваме чудесно, но малко хора могат да преминат главно на това хранене през цялата година. Мъжете биха попитали дали и мръвките ги ядем сурови и бих ги разочаровала, че освен ако мръвката не е жива, в женско тяло, то тя не присъства в менюто.

Тази тема я отварям чисто информативно без каквито и да било намеци за пропаганда, за това и ще изброя плюсовете и минусите на този начин на хранене.

+ Поради големия прием на плодове и зеленчуци тялото се очиства само от задържането на вода и който има проблеми с подпухване, проблема му се решава генерално.
+ Очистваш се от всякакви шлаки, вредни вещества, токсини, освобождаваш се от проблеми с подуване на корема, газове, проблеми с храносмилането и отделянето.
+ Кожата ти става свежа, нежна и чиста, косата лъскава и здрава, забравяш за целулит.
+ Не ти се налага да следиш количества храна, в колко ядеш, а проблемите с качването на няколко килца отпада, защото хранейки се така не можеш да напълнееш.
+ Това е метод за цялостно оздравяване на организма, хората се лекуват с него от какви ли не заболявания-от акне до рак.
+ Енергията ти скача до небето, няма отпадналост, главоболие, лошо настроение, депресивни състояния, отчаяние. (Препоръчително е системата да се въвежда постепенно, освен ако не се смяташ да достатъчно здрав, за да минеш веднага на него. В този случай в първите 3-4 дни може да се почувстваш отпаднал, да имаш главоболие или проблеми с корема, но това е защото тялото се чисти от шлаките като при всяко очистване. След преминаването на тази фаза повече забравяш за тези неща.)
+ Мислите ти са ведри, спокоен си, умствения ти капацитет, ученето, концентрацията, справянето с умственото натоварване се повишава значително.
+ Спиш по-малко и се наспиваш идеално.
+ Не се чувстваш като пребит в края на деня.
+ Реално ти излиза много по-евтино като разходи за храна и като време за приготвяне.
И още:
Да си поговорим за.. здравословно хранене и неговите разновидности - Page 3 29262




Последната промяна е направена от Ray на Нед 14 Юли 2013, 20:56; мнението е било променяно общо 2 пъти
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Да си поговорим за.. здравословно хранене и неговите разновидности - Page 3 Pollba1021 / 10021 / 100Да си поговорим за.. здравословно хранене и неговите разновидности - Page 3 Pollba11


Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Да си поговорим за.. здравословно хранене и неговите разновидности :: Comments

maronela

Писане Пон 17 Мар 2014, 15:51 by maronela

Напоследък ми е актуална тема ГМО-то в пшеницата и те изведнъж взеха, че го обясниха по телевизора biggrinnАко имате повечко време, може да изгледате първите 20-тина минути на 134-то предаване от 17.03.2014 ето тук ->На кафе Сигурна съм, че има много източници, но тук ми допадна как го разказва biggrinnТова обясни и новата модерна (според мен) болест - глутенова непоносимост/алергия. Първо непоносимост към лактоза, сега и към глутен. Няма такова нещо. Просто това, което пием и ядем, не е лактоза и не е глутен, а някакви странни изобретения на човешкия мозък biggrinnАз по принцип нямам нищо против ГМО-то winkама искам като го модифицират поне да направят млякото само да идва и да се сипва в чашата, а пшеницата направо на питки да расте по поляните, и сама да си идва до масата. Ей на това му викам аз наука и напредък! Ся кво - аматьори. Само непоносимости ни докарват biggrinnТо като почне храната сама да си идва на масата, на мен кво ми пука, че съм 100 кила и не мога да ида до хладилника да си я взема. В грешна посока са се ориентирали, ама и това ще оправят. Сигурна съм  idiotlaugh 

Върнете се в началото Go down

Ray

Писане Чет 20 Мар 2014, 21:59 by Ray

В момента са Великденските пости. Смятах да ги спазвам, но както винаги се отнесох и пропуснах началото. Докато разглеждах календара кога и как се пости, забелязах, че дните са направени много хитро, като едните големи пости са пролетта (тъкмо да се приведеш във форма за топлите месеци), а другите есента (да не се угояваме прекомерно преди Коледа). Няма значение дали сте вярващи или не, самата подредба на постите е полезна, така че ето календара, ако някой път ви хрумне да опитате biggrinn

Да си поговорим за.. здравословно хранене и неговите разновидности - Page 3 2014-A

Върнете се в началото Go down

Deo

Писане Сря 07 Май 2014, 10:14 by Deo

Избягвайте китайски чесън! Не е ясно що за химия е набъркана вътре, но определено допирните точки с името му се свеждат до.. 0. В съчетание със зехтин посинява, а скоро след това започва да ухае на лекарства и болница. Сетете се сами  nonono Най-забавното беше, че самата продавачка, призна, че също си е взела, за да си сготви шкембенце... Съответно се е наложило да изхвърли всичко, защото скилидките добре са "овкосили", "оцветили" и "ароматизирали" гозбицата  secret

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите