XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Сънищата

+7
Waterlilly_charley
Gytha Ogg
lolita2007
GANKA
Anichka
Dessie
Deo
11 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Сънищата Empty Сънищата

Писане by Deo Нед 28 Сеп 2008, 04:29

Ето една стара тема на нов глас lol! Казват, че от сън спомени няма. Аз обаче не съм много съгласен. Понякога такива невероятни спомени може да имаш от сънищата си, че да очакваш с нетърпение да видиш какво ще се случи в следващия епизод. Случвало ли Ви се е да скачате от леглото в просъница, да говорите насън, да крещите? Понякога просто нямаш търпение да свърши и да се събудиш. Най-кофти е да сънуваш, че падаш от висока сграда и да паднеш от 50 сантиметра от леглото на пода в действителност. Така де, какво се вживявате :aaa: Ама някои упорито продължават да си спят дори и след това stars Има и друг тип сънища - онези, приятните, розовите carazyy - при тях те е много яд като се събудиш на най-интересното, а толкова искаш да е истина...толкова ти харесва тази нереалност. Така или иначе да сънуваш си е интересно преживяване - поне ти се случва нещо, докато спиш, нали? И не ти е скучно, докато не си буден :hmm:
А вие? Сънувате ли всяка нощ и разкажете някой интересен сън! Как смятате - кое е по-истинско сънят или "реалността", вярвате ли че можеш да "видиш бъдещето" в съня си и прочие? Аз лично нещо не помня напоследък сънчетата си, може би по простата причина, че не ми оставаше много време да практикувам този "спорт" what did I do Е, разбира се намират се няколко пресни кошмара, но няма да ги разказвам, за да не плашим малките дечица :told you: Хайде, лека нощ, Гост bored2


Последната промяна е направена от Deo на Нед 19 Апр 2009, 19:18; мнението е било променяно общо 1 път
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1033 / 10033 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Dessie Нед 28 Сеп 2008, 14:59

Good morning , Deo! много изчерпателно постче. Аз ся какво да кажа? lol! Обикновено сънувам и обикновено осъзнавам, че сънувам, което според my spiritual Dad означава, че съзнанието ми е преминало на друго ниво, но да не изпадам в подробности. Последно сънувах, че съм болна и след 2 дена наистина се разболях.
Dessie
Dessie
Вещ философ
Вещ философ

Зодия : Aries
Female
Мнения : 91
Репутация : 30
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba102 / 1002 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Deo Нед 28 Сеп 2008, 15:26

Ето, значи са необходими подробности good news
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1033 / 10033 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Deo Нед 05 Окт 2008, 20:56

Никой ли не сънува от вас? naaa
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1033 / 10033 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Anichka Нед 05 Окт 2008, 22:57

Ами аз лично не сънувам,ама и да сънувам обикновено не си го спомням.
Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1013 / 10013 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by GANKA Вто 21 Окт 2008, 13:15

Охх, аз сънувам винаги което понякога е адски гадно защото имам чуството че не съм спала като се събудя и се чувствам уморена ... сънувам всякакви странни неща понякога се плаша  как може мозъкът ми да е толкова развинтен.
GANKA
GANKA
Същински Паисий
Същински Паисий

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 81
Репутация : -5
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba101 / 1001 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Anichka Сря 29 Окт 2008, 13:18

eee откакто писах,че не сънувам и сега всяка вечер сънувам и то все кошмари.Направо си вкарах автогол с предното изказване . nanana
Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1013 / 10013 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Deo Съб 11 Апр 2009, 14:51

разкажи някой кошмар
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1033 / 10033 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Anichka Съб 11 Апр 2009, 15:10

eee Део, това съм го писала преди половин година.shy2 Като сънувам ще разкажа. nanana
Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1013 / 10013 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by lolita2007 Съб 11 Апр 2009, 21:13

happy :hilarious: :hilarious: Kak може да не се сещаш от половин година насам какво си сънувала??! Срамота е!!
lolita2007
lolita2007
Прохождащ писар
Прохождащ писар

Зодия : Scorpio
Female
Мнения : 21
Репутация : 0
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba100 / 1000 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Gytha Ogg Нед 19 Апр 2009, 18:04

Този който е казал, че от сън спомен няма, ще го помоля да влезе за ден в моята главица и да види сам! biggrinn Царството на сънищата е толкова прекрасно, магично и реално... Дори понякога си милсля, че мога да остана там завинаги. В моите всичко е толкова ярко, толкова истинско, толкова прекрасно... Дори и в не чак толкова хувите си сънища откривам един вълшебен чар, който липсва в релният живот!
Сънищата K010
Gytha Ogg
Gytha Ogg
Книжен черав

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 19
Репутация : 1
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba100 / 1000 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Deo Нед 19 Апр 2009, 19:17

Gytha Ogg написа:Този който е казал, че от сън спомен няма, ще го помоля да влезе за ден в моята главица и да види сам! biggrinn Царството на сънищата е толкова прекрасно, магично и реално... Дори понякога си милсля, че мога да остана там завинаги. В моите всичко е толкова ярко, толкова истинско, толкова прекрасно... Дори и в не чак толкова хувите си сънища откривам един вълшебен чар, който липсва в релният живот!
Сънищата K010

yes good
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1033 / 10033 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Anichka Съб 25 Апр 2009, 13:24

Аз снощи сънувах,че летя със самолет и си спомням ,че той се приземи. Надявам се това да предвещава някое пътуване. happy blond


САМОЛЕТ - видиш ли в съня си, ще успееш в някое свое
начинание. Ако се возиш в него, бързо ще преуспееш, ще реализираш плановете си
.
Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1013 / 10013 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Gytha Ogg Съб 25 Апр 2009, 20:15

Аз сънувах, че ми откраднаха чантата.
Какво значи?
Gytha Ogg
Gytha Ogg
Книжен черав

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 19
Репутация : 1
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba100 / 1000 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Anichka Съб 25 Апр 2009, 23:30

ЧАНТА
- сънуваш ли, ще таиш някаква надежда. Ако я носиш, предстоят ти грижи
и отговорности. Ако я изгубиш, ще те порицаят. Ако намериш чанта, ще се
изявиш, ще те забележат. Ако сънуваш дамска чанта, ще трябва да се
пребориш с интрига, ако е мъжка, проблемите ти ще опират до пари или
материални придобивки.
Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1013 / 10013 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Waterlilly_charley Сря 16 Сеп 2009, 19:23

не че и раелността не може да бъде достатъчно нереална....
Waterlilly_charley
Waterlilly_charley
Прохождащ писар
Прохождащ писар

Зодия : Aquarius
Female
Мнения : 22
Репутация : 6
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba100 / 1000 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Ray Чет 24 Мар 2011, 22:36

Хехехе, сънищата са вход-изход-коридор за други реалности, също така. Дядо Кастанеда са го учили на това, един стар шаман го е обучавал да минава където си иска и да прави каквото си иска по време на сън. Дядо Юнг пък ги смята за разкриване на душата, подсъзнанието и вътрешните преживявания. Има видове и видове, едното важно е, че съня е свещен. Да, бих казала, че можеш да 'видиш' бъдещето насън-случвало ми се е 2-3 пъти, но тогава не знаех още какво да правя и съответно не помогнах особено на положението и стана каквото стана. Не случайно съня се нарича 'малката смърт' и също-след като мнозинството от хората не осъзнават, че сънуват, докато сънуват и възприемат съня като реалност, то как изобщо някой може да е сигурен, че докато е буден, реалността е реалност. Може би просто сънуваме без да осъзнаваме ... back to school
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1021 / 10021 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by savina193 Сря 20 Апр 2011, 19:43

Сънищата са нещо интересно и вълнуващо, особено когато са свързани с действителността... и ни държат в напрежение какво ли означават и какво ли ще се случи. Аз сънувам сравнително често, и то различни хора обикновено. Някои присъстват по-често от други, но това е явно защото на подсъзнателно ниво не напускат съзнанието ми... И когато ги сънувам естествено цял ден си мисля за тези хора и защо съм ги сънувала Сънищата 95542

А вие какво сънуване най-често?
savina193
savina193
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Pisces
Female
Мнения : 758
Репутация : 100
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1011 / 10011 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Deo Чет 21 Апр 2011, 15:32

Напоследък от време на време сънувкам, че се потя над страшни изпити... Облекчението от това да се шамаросаш с нежните слова "Ах, само сън.." е безценно Сънищата Eusa_pray Но предполагам, че "идва" да ми каже нещо всичкото това Сънищата Paranoid
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1033 / 10033 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by savina193 Чет 21 Апр 2011, 16:52

Може би се "потиш" над някакъв друг въпрос или проблем... ?
savina193
savina193
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Pisces
Female
Мнения : 758
Репутация : 100
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1011 / 10011 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Ray Чет 21 Апр 2011, 21:56

Обикновено сънувам какви ли не откачени неща, но забелязах, че доста често има секс, спорове, преследвания и какви ли не премеждия  lol!  Разтоварващи сънища с две думи. Напоследък обаче нещо не помня много много сънищата си, което леко ме дразни.
Реално човек сънува всяка нощ по  около 3-5-6 съня, но помни много малко от тях, защото те се запаметяват по друг начин от нормалните спомени. Много е забавно, когато си записваш сънищата, точно така установих дадена тенденция в моите сънища, която ме накара да се замисля за някои неща и да се опозная малко по-добре biggrinn


Последната промяна е направена от Ray на Сря 26 Юни 2013, 15:57; мнението е било променяно общо 1 път
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1021 / 10021 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Ray Нед 24 Апр 2011, 20:31

Пиер Дако обяснява животните в сънищата ни и дава някои символи и насоки за тълкуването на появата им:

Животните обикновено населяват важните сънища. Те символизират между другото инстинктите и дълбоките жизнени сили - понякога изтласкани. Проявяват се като отзивчиви спътници или опасни натрапници. Или са ни добри приятели, дошли от земния рай, или настървени врагове, решени да ни унищожат. В сънищата те са такива, каквито ги направим, тъй като са наши проекции. Представляват страстите ни, тревогите, страховете ни. Понякога обаче са чудесни пратеници, пазители на тайния ни храм. Защото между пълзящата в храстите змия (например) и коронованата Змия, която се полюшва на слънцето, се простира цяла вселена от вътрешни еволюции...
Животните са следователно наши проекции - в това отношение най-типични са вълкът и мечката. Но те често са и символи на могъщи лица, майката и бащата на- пример. Така „лошата майка" може да се яви в образа на разярен кон, на крокодил и пр. „Добрата майка" се преобразява в лъвица, мечка и т. н.
Като се има предвид честото присъствие на някои животни в сънищата, не е зле да видим какво символизират те обикновено.
Животните:


Последната промяна е направена от Ray на Сря 26 Юни 2013, 15:59; мнението е било променяно общо 1 път
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1021 / 10021 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Anichka Нед 12 Юни 2011, 00:49

Aз напоследък сънувам доста хора, които скоро не съм виждала, явно ми е мъчно за тях. Другото, което често ми се случва да сънувам е, че падам.
Също така имам и доста живи сънища напоследък, направо е като на филм. Снощи например сънувах един хубав, здрав мъж, но няма да се впускам в подробности и естествено доста бързо се събудих, много е гадно, когато ми се случва така.


Сладки сънища на всички. :sleep:
Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1013 / 10013 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Jasmin Пон 20 Юни 2011, 14:00

Хм, снощи сънувах, че се запознавам с родителите на моя любим.Толкова много се притеснявах. В крайна сметка майка му беше точно такава, каквато си я представях - за моя радост - беше много готина. Малко посънувах и се събудих - затова и не можах да се запозная с баща му. Предполагам, че с него ще се запозная в следващия епизод (на съня).
Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1016 / 10016 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Anichka Чет 30 Юни 2011, 11:11

Последното, което сънувах беше, че чакам автобус на една спирка и след това се качвам в него.
Ето това значение си намерих.- Качиш ли се в пълен автобус, значи че в скоро време ще трябва да се състезаваш с много хора, предстои ти изпит или конкурс.Сънуваш ли спирки на автобус, значи че това са периодите на нужда от поемане по нов път и почивка.

Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Сънищата Pollba1013 / 10013 / 100Сънищата Pollba11


Върнете се в началото Go down

Сънищата Empty Re: Сънищата

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите