XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Замърсяването в България

Go down

17102013

Писане 

Замърсяването в България Empty Замърсяването в България





Много често чувам каква прекрасна страна е България, какви невероятни планини, море, долини си имаме. Как друг като нас няма. Не, че отричам, че тук ни е много добре по отношение на природни ресурси, но винаги ме е било яд, че изобщо не се грижим за това, което имаме. Живеем си тук все едно сме под неам и като ни омръзне ще се преместим някъде на по-хубавко и чистичко, пък след нас и потоп biggrinnЕто и поредното доказателство, на което попаднах днес. -> тук
Разбира се, най-замърсяващите производства са разположени покрай най-плодородните земи, що да не biggrinn
Като я гледам тая карта и страх ме хваща. То човек не може да си откъсне ябълка от дърво в гората, че да не му изпадат зъбите или носа например, щото гората е в обсега на някоя фабрика за производство на експлозиви, например asslaugh 
maronela
maronela
Ветеран
Ветеран

Зодия : Libra
Female
Мнения : 165
Репутация : 257
Общ рейтинг :
Замърсяването в България Pollba105 / 1005 / 100Замърсяването в България Pollba11


Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Замърсяването в България :: Comments

Deo

Писане Пет 08 Ное 2013, 15:47 by Deo

Направо на някой висок планински връх си правиш плантация 1м х 0.5м и засяваш семето на богата еко реколта biggrinnПрез това време се надяваш кръгчетата да не стигнат и твоите висини.. или докато ги стигнат, да са се разредили достатъчно pray

Върнете се в началото Go down

maronela

Писане Чет 07 Ное 2013, 09:59 by maronela

Дааа, явно "село" вече не е равнозначно на чист въздух и хубава природа. Сега трябва да си изнамериш и село, което да е между оранжевите и кафяви кръгчета biggrinnА ако ще е затворено стопанство, според мен трябва да се обмисли да е херметически изолирано в похлупак или нещо такова asslaugh 

Върнете се в началото Go down

Deo

Писане Пет 18 Окт 2013, 14:04 by Deo

До тук с идеята на идейните за затворено отдалечено стопанство и еко производство на село razz 

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите