XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Нещастен случай

3 posters

Go down

Solved Нещастен случай

Писане by Deo Сря 22 Фев 2012, 12:18

Буш Джорджов от малък искал да стане Ел Президенте. Мечтата му била толкова силна, че след дълги години упорит труд, той най-накрая успял да отвори малка фабрика за изработка на кламери.
Един ден, точно в разгара на сезона на кламерите, в 14:45 ч sharp, малко след като приключил обяда си, г-н Буш Джорджов бил намерен безжизнен на пода до бюрото в Овалния си кабинет - точно копие на този в Белия дом. На местопроизшествието веднага бил повикан криминалният инспектор Баничаров по прякор Поничката, който успял да вземе следните показания:

Икономът: "Я трябваше да забършем пода във всекидневната, но след обилния обяд бехме задремали. За съжаление нема и кой да потвърди и не мо'ем подкрепим алибито ми".

Шофьорът: "Е то днеска требеше да закарам коня на годишен преглед, но първо се отбих до нас да дразня комшията Пешо, че каруцата е моя, та той да се пръсне от яд. Жената беше там и може потвърди."

Секретарката: "Еми вижти ся, то принципну реално погледнато още не беше станало време да започна да подновя работа, та затуй на, нали мъ разбирати, затуй... за какво говорех... а да, та затуй аз пушех пура ей там на у далечния ъгъл на кабинету. Ма с мени беше само г-н Джорджов, та само той можеше да потвърди.. След туй ма притисна под лъжичката, че тоз боб де го ядох за обяд беше презрял, та мисълта ми е, че отидох да се освежа и да се напудря, и като се върнах - ей го на, проснат тука го намерих мъртъв."

Готвачката: "След като г-н Джорджов се намаа кат свиня' за 5-ти път от сутринта, аз изчистих кочината му и започнах да мия съдовете. Обаче нямаше никой покрай мен, за да потвърди думите ми. Надали и някой друг може да изтърпи тая смрад."

Съпругата: "Трябваше да отида на маникюрист с колата. Освен това силиконът от дясно е поддал нещо и личният ми лекър Наточен Зрънчов препоръча незабавна програма "Опипвация на ситуация", но по-спешно беше да си оправя ноктите. Затова отидох да търся колата, но след като не я намерих в гаража, тръгнах пеша. Бях сама."

Инспектор Баничаров внимателно изслушал всички показания на заподозрените, междувременно бленувайки за сочна мазна огромна... поничка... и накрая арестувал един от тях.

Кой е убиецът и как Баничаров го е усетил?


Последната промяна е направена от Deo на Вто 28 Фев 2012, 16:28; мнението е било променяно общо 2 пъти
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Нещастен случай Pollba1033 / 10033 / 100Нещастен случай Pollba11


Върнете се в началото Go down

Solved Re: Нещастен случай

Писане by savina193 Сря 22 Фев 2012, 21:49

Ла готвачката?
savina193
savina193
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Pisces
Female
Мнения : 758
Репутация : 100
Общ рейтинг :
Нещастен случай Pollba1011 / 10011 / 100Нещастен случай Pollba11


Върнете се в началото Go down

Solved Re: Нещастен случай

Писане by Deo Сря 22 Фев 2012, 22:21

Deo написа:
...
Кой е убиецът и как Баничаров го е усетил?
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Нещастен случай Pollba1033 / 10033 / 100Нещастен случай Pollba11


Върнете се в началото Go down

Solved Re: Нещастен случай

Писане by savina193 Сря 22 Фев 2012, 23:32

Мноого негативно отношение от нейна страна към Джорджов. Струва ми се, че хич не го понася. А и храната, която готви явно е убийствена. Плюс "Надали и някой друг може да изтърпи тая смрад".
savina193
savina193
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Pisces
Female
Мнения : 758
Репутация : 100
Общ рейтинг :
Нещастен случай Pollba1011 / 10011 / 100Нещастен случай Pollba11


Върнете се в началото Go down

Solved Re: Нещастен случай

Писане by Deo Съб 25 Фев 2012, 02:19

Да непоносимичък е бил, общо взето всички са искали да се отърват от него по един или друг начин. Но готвачката не е способна на нещо подобно, а и като всяка готвачка все мрънка и мърмори за нещо. Отговорът, обаче, се съдържа в самопризнанията на един от заподозрените - има нещо много ключово и издайническо там...
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Нещастен случай Pollba1033 / 10033 / 100Нещастен случай Pollba11


Върнете се в началото Go down

Solved Re: Нещастен случай

Писане by maronela Съб 25 Фев 2012, 21:55

Мен нещо ме съмнява секретарката, която е успяла да си намери ЪГЪЛ в ОВАЛНИЯ кабинет :asslaugh: И така, предполагам, че е запалила отровна пура и е излязла от стаята примерно biggrinn
maronela
maronela
Ветеран
Ветеран

Зодия : Libra
Female
Мнения : 165
Репутация : 257
Общ рейтинг :
Нещастен случай Pollba105 / 1005 / 100Нещастен случай Pollba11


Върнете се в началото Go down

Solved Re: Нещастен случай

Писане by Deo Нед 26 Фев 2012, 12:20

Я, изненада! Ключовото е точно фактът, че щом кабинетът е ОВАЛЕН, той няма ЪГЛИ => секретарката автоматично лъже! Бравос bravo
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Нещастен случай Pollba1033 / 10033 / 100Нещастен случай Pollba11


Върнете се в началото Go down

Solved Re: Нещастен случай

Писане by savina193 Нед 26 Фев 2012, 12:41

Браво на Maronela [You must be registered and logged in to see this image.]
savina193
savina193
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Pisces
Female
Мнения : 758
Репутация : 100
Общ рейтинг :
Нещастен случай Pollba1011 / 10011 / 100Нещастен случай Pollba11


Върнете се в началото Go down

Solved Re: Нещастен случай

Писане by maronela Пон 27 Фев 2012, 11:19

Йеййй yeeei dance Сигурно 100 пъти я прочетох тая загадка. Много е готина biggrinn
maronela
maronela
Ветеран
Ветеран

Зодия : Libra
Female
Мнения : 165
Репутация : 257
Общ рейтинг :
Нещастен случай Pollba105 / 1005 / 100Нещастен случай Pollba11


Върнете се в началото Go down

Solved Re: Нещастен случай

Писане by Deo Вто 28 Фев 2012, 16:27

[You must be registered and logged in to see this image.]
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Нещастен случай Pollba1033 / 10033 / 100Нещастен случай Pollba11


Върнете се в началото Go down

Solved Re: Нещастен случай

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите