XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек

Go down

24062011

Писане 

Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек Empty Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек




Едва ли някой се е замислял някога да спре да се къпе, заради убеждения, но...има го и такова нещо. Мъжът упорито отказва да се къпе вече в продължение на 37 години. Ето и новината:

65-годишният мъж не се е къпал от 37 години, а от същото време не е бръснал и брадата си (Вж. снимка на Каилаш). Единсвената хигиена, която поддържа, е да си мие зъбите и ръцете. Решението той взел малко след като се оженил. Така го посъветвал местен свещеник, ако иска Каилаш да има здраво момче.  И както се шегуват съседите му –добре, че пак е имал късмета жена му да роди... седем[/color] момичета. Индиецът прекарва дните си в доене на крави и по думите му единственото, което си позволява в края на вечерта, е "огнена баня" - пушене на марихуана, молитви към бог Шива и танц около огнището. Според него това било достатъчно ефективно срещу потта по тялото му. Семейството му нито веднъж не е успяло да го накара да се изкъпе, макар и всички да са пробвали различни стратегии за убеждаване – плач, заплахи и всякакви условия. "Отказва и бяга. Опитахме се да го убедим на няколко пъти, но той категорично не иска", обяснява съпругата му Калавати Деви.
"Казва ни, че предпочита да умре, отколкото да си вземе душ. Само  един син би променил решението му", обяснява още 60-годишната жена.
В началото Калавати дори отказвала да спи в едно легло с него, но после се замислила, че все пак трябва да изпълнява съпружеските си задължения и склонила. Бащата на седем момичета прекарва дните си в усърдна работа, а в регионът, в който живее, температурите най-често достигат до 47°C. Той знае, че съседите му се присмиват, но е твърдо убеден, че изпълнява божията воля. "Децата често ми се подиграват, а хората шушукат. Но те не разбират защо го правя. Това решение не е моя, то е божия воля", обяснява индиецът.
Най-малката му дъщеря – Пуджа (16 г.) обаче няма нищо против.
Странното решение на баща й дори я направило по-популярна:
"Съучениците ми непрестанно искат да се срещнат с баща ми. Не спират  да ме питат за него и как изобщо е издържал да не се къпе толкова дълго време. В началото се ядосвах, че той е такъв, но сега, след като знам, че нищо не може да се направи, се примирих със ситуацията.“
А думите на мъжа са категорични:
"Ако нямам син, няма да се изкъпя никога вече. Може би в следващия си живот ще си взема един душ."
avatar
Ylith
Интелектуалец
Интелектуалец

Зодия : Taurus
Female
Мнения : 220
Репутация : 82
Общ рейтинг :
Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек Pollba104 / 1004 / 100Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек Pollba11


Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек :: Comments

avatar

Писане Съб 25 Юни 2011, 17:37 by Ylith

Колко да е станала резистентна, най-вероятно е загубила обонянието си, че и поослепяла май :P
Ама любов, какво да я правиш.. Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек 302741283

Върнете се в началото Go down

savina193

Писане Съб 25 Юни 2011, 10:23 by savina193

Аз предполагам, че с течение на годините жената е станала резистентна спрямо острата миризма или дори напълно е загубила обонянието си.

Върнете се в началото Go down

Anichka

Писане Пет 24 Юни 2011, 22:17 by Anichka

Какво ли не правят хората от любов,ама сигурно все пак имат противогаз, или се свиква даже не искам да си представям. nonono

Върнете се в началото Go down

savina193

Писане Пет 24 Юни 2011, 21:27 by savina193

И аз се изненадах на нейното търпение и смиреност.... Явно наистина много го обича.

Върнете се в началото Go down

avatar

Писане Пет 24 Юни 2011, 21:21 by Ylith

По-интересното е, че любовта е над всичко.Love rulzz!
Въпреки невъзможната смрад най-вероятно, жена му продължава да изпълнява съпружеските си задължения. Но тя сигурно тайно се надява да му роди заветния син, та да вземе да се изкъпе човека.
Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек 2301204335

Върнете се в началото Go down

savina193

Писане Пет 24 Юни 2011, 20:58 by savina193

Ами, като не може син, поне внук... Според мен това за сина си е добро извинение - може човека просто да не обича да се къпе, още повече щом не му липса чистотата.

Върнете се в началото Go down

Deo

Писане Пет 24 Юни 2011, 17:15 by Deo

Ау Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек 1385746744 Родете му син на човека де! Според мен си го е заслужил. Или чакат кръгла годишнина? Да чукне 50 години въздръжка примерно? Макар че имайки предвид хигиената на самата вода в Индия, човекът има право - ако не се къпе, може и да доживее син. Важното е да не спира да опитва Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек 3453155473 Съвременната медицина също може да се притече на помощ и да му забърка малко елексир за момче Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек 1011488993 Чудно как ли ухае след 37 години въздържание, а за съпружеските задължения... дали се изпълняват в стил садо-мазо с противогаз или се свиква Рекорд за най-дълго НЕкъпане на човек 1416203669

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите