XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Да кажеш "Благодаря"

5 posters

Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Да кажеш "Благодаря"

Писане by Ray Пон 13 Юни 2011, 12:42

Кога беше последния път, когато казахте благодаря, на кой го казахте и каква беше причината? Колко често се сещаме да благодарим? Не просто да кажем " Благодаря" на продавачката като ни връща рестото, а просто да благодарим за всичко, което имаме, което сме, за това, че сме здрави, че имаме дом, семейство, приятели, които ни обичат. Случавало ли ви се е някога просто да видите нещо божествено красиво, разхождайки се? А благодарихте ли за видяното, защото ако нямахте очи нямаше как да го видите? Благодарихте ли за хубавия ден, за усмивката на някой близък, за това, че някой го има. Благодарността е най-лесния начин да привличаме добро в живота си, да привличаме успех и здраве. Много богати и успели хора споделят, че сутрин, когато станат или пък вечер, когато си лягат прехвърлят на ум нещата, за които са благодарни. Ако отделяме по 3 минути всеки ден, само за да благодарим за всичко, което имаме, то те са достатъчни, за да привлекат в живота ни спокойствие, радост, а защо не и всичко, което желаем. А любимото ни същество може лесно да разбере колко държим на него, ако просто му кажем " Благодаря, че те има и благодаря, че държиш на мен."Да кажеш "Благодаря" 446661


Последната промяна е направена от Ray на Сря 26 Юни 2013, 16:06; мнението е било променяно общо 1 път
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1021 / 10021 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by Anichka Пон 13 Юни 2011, 14:14

Много хубава тема и аз смятам, че е много важно да благодариш на близките си. Аз лично много често благодаря на майка ми за всичко, което е направила за мен, защото най-важния човек в живота ми е тя. Също така съм много благодарна за приятелите, които имам, защото те ми дават подкрепата, от която се нуждая. Смятам, че хората, които са станали част от моя живот не са случайно там. Единственото, за което съжалявам е това, което не съм казала на близките, които съм загубила. Бъдете добри и ценете това, което имате и не приемайте хората около себе си за даденост.

Затова не забравяйте тази важна дума "Благодаря"happy hug kisss
Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1013 / 10013 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by Deo Нед 07 Авг 2011, 22:33

Благодаря на Сатори за чудесната работа, която е свършила по модерирането на сайта! Да кажеш "Благодаря" 1279197620 Good job, keep it up & going Да кажеш "Благодаря" 371529851
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1033 / 10033 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by Jasmin Вто 18 Окт 2011, 21:28

Да благодарим на Админа за новостите в сайта Да кажеш "Благодаря" 371529851 Много добре се е получилоДа кажеш "Благодаря" 95336


Последната промяна е направена от Jasmin на Сря 19 Окт 2011, 22:01; мнението е било променяно общо 1 път
Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1016 / 10016 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by savina193 Вто 18 Окт 2011, 22:07

Браво! Да кажеш "Благодаря" 371529851
savina193
savina193
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Pisces
Female
Мнения : 758
Репутация : 100
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1011 / 10011 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by Ray Чет 07 Мар 2013, 23:05

А знаете ли, че "благодаря" може да привлече към вас нещата, които желаете. Подариха ми едно книжле, защото съм злобна гад и забравям да благодаря, което е на тази тема, а именно как да си сбъдваме желанията на принципите на квантовата физика чрез "благодаря". Звучи много шашаво, но повечето хубави неща в света са такива. Общо взето като я разлистих ставаше дума да си намислиш, да благодариш и да повтаряш това. В момента котката ми сладко е заспала на книгата, така че не мога да дам точната формула, но утре в работа ще я изчета и ще споделя. Идеята е да си представиш, че вече си получил желаното (визуализация + емоция = empty hand magic, или "стават чудеса"), да благодариш на Вселената или там на който си искаш и да оставиш нещата сами да се случат. Утре, като за празника, ще ви подаря пълната формула с пояснения, за да има за какво да ми благодарите.  idiotlaugh


Последната промяна е направена от Ray на Сря 26 Юни 2013, 16:07; мнението е било променяно общо 1 път
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1021 / 10021 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by Ray Пет 08 Мар 2013, 12:33

И така, техниката е дори по-проста, отколкото я описах. Изискват се 3 неща: да кажеш "Благодаря", да се усмихнеш и да повтаряш това често, навсякъде, по всяко време, за всяко нещо. Това е. Независимо какво става, независимо дали си доволен или не, независимо от обстоятелствата и моментното ти състояние да правиш това, да благодариш с усмивка.
Принципа на действие изхожда от експеримента или по-скоро изводите от него, познат като Котката на Шрьодингер, а именно, че всяко събитие, което още не се е случило има многобройни варианти как може да се случи, които съществуват едновременно и че ние с нагласата си влияем на тези варианти, за да може Вселената да изпълни един от тях. Благодарейки (независимо за какво, дали с причина или без, дали за кокретно нещо, кеото желаем или по принцип), ние повлияваме на полето, а по този начин привличаме към себе си събития, за които да сме благодарни.
Ужасно просто е, всъщност, но всичко универсално е такова. Използвайки това не само ще си подобрим бъдещите моменти, но и ще създадем атмосфера около нас (личното ни поле) изпълнено с благодарност и позитивизъм. По този начин ще видите промени в живота си-хората, които срещате, средата, която обитавате, дори ако щете-повече зелени светофари, докато карате  shrug А и в крайна сметка нищо не губите, така че пробвайте  yeap


Последната промяна е направена от Ray на Сря 26 Юни 2013, 16:07; мнението е било променяно общо 1 път
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1021 / 10021 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by savina193 Съб 09 Мар 2013, 07:41

Да кажеш "Благодаря" 217903 Аз използвам въпросната техника, напоследък малко по-рядко, признавам... Да се усмихнеш, да благодариш на хората определено прави живота по-приятен и връща към теб положителна енергия. Нееднократно съм виждала как намръщен, сърдит или просто без настроение човек се променя, когато се държиш мило, усмихваш му се и му показваш, че неговото мнение е важно. И светофарите са много по-често зелени Да кажеш "Благодаря" 3711883763 Да кажеш "Благодаря" 3392635135
А и усмивките са заразни - нека се усмихваме по-често едни на други, познати или непознати!


Последната промяна е направена от savina193 на Съб 09 Мар 2013, 09:28; мнението е било променяно общо 1 път
savina193
savina193
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Pisces
Female
Мнения : 758
Репутация : 100
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1011 / 10011 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by savina193 Съб 09 Мар 2013, 09:27

По темата: Благодаря за слънчицето навън! Сбъднато желание. Да кажеш "Благодаря" 50710
savina193
savina193
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Pisces
Female
Мнения : 758
Репутация : 100
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1011 / 10011 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by Ray Пет 22 Мар 2013, 22:42

Благодаря за снежинките thank you
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1021 / 10021 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by Ray Съб 23 Мар 2013, 21:00

Да кажеш "Благодаря" 554956_530201377031606_959554088_n
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1021 / 10021 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by Ray Нед 11 Май 2014, 20:54

Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Да кажеш "Благодаря" Pollba1021 / 10021 / 100Да кажеш "Благодаря" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Да кажеш "Благодаря" Empty Re: Да кажеш "Благодаря"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите