XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Писмо за развод

2 posters

Go down

Писмо за развод  Empty Писмо за развод

Писане by Jasmin Нед 29 Май 2011, 22:13

„Скъпи съпруже,
Пиша ти това писмо, за да ти кажа, че те напускам завинаги. Бях ти добра жена седем години, но няма за какво да ти го доказвам. Последните две седмици бяха истински ад. Шефът ти ми се обади, за да ми каже, че си напуснал работа днес и това беше последната капка, която преля чашата на търпението. Миналата седмица ти се прибра и не забеляза, че съм си остригала главата и изрязала ноктите, че съм сготвила любимото ти ястие и дори, че бях облякла чисто нов халат.
Като се прибра яде две минути и отиде право да спиш, след като изгледа мача. Не ми каза, че ме обичаш, не ме докосна или каквото и да е. Или ми изневеряваш или не ме обичаш повече, каквото и да е, напускам те.
P.S. Ако се опитваш да ме откриеш, недей. С брат ти се местим заедно в друг град.
Пожелавам ти страхотен живот Бившата ти съпруга.“



и отговорът :

„Скъпа бивша съпруго,
Нищо не може да направи деня ми толкова страхотен колкото писмото, което ми изпрати. Вярно е, че бяхме женени седем години, макар че добра жена е далече от това, което ти беше. Гледам спортни програми прекалено много, за да избегна постоянното ти натякване. За съжаление това не дава резултат. Забелязах кога си острига косата миналата седмица и първото нещо, което ми изникна в съзнанието беше: Изглеждаш точно като мъж. Майка ми ме е учела да не казвам нищо лошо, ако не мога да кажа нищо хубаво. Когато ми сготви любимото ядене сигурно си ме сбъркала с брат ми, защото аз спрях да ям свинско преди седем години. Легнах си веднага, когато ти си беше сложила новия халат, защото етикета с цената беше все още на него. Молех се да е съвпадение, че брат ми бе поискал 50 лв. назаем тази сутрин, а цената на твоето халатче бе 49,99 лв!
Въпреки всичко това аз все още те обичам и мислех, че би могло да се
получи между нас. Ти винаги си забранявала да играя „Тото“ – така че,
когато открих, че съм спечелил от лотарията 1 200 000лв., аз напуснах работа и купих два билета за Ямайка. Но когато се прибрах вкъщи ти вече си бе тръгнала. Предполагам че всичко си има причина. Надявам се, че ще имаш пълноценния живот, който винаги си искала. Моят адвокат каза, че заради твоето писмо няма да получиш нищо от мен.
Така че проблемът си е твой!
P.S. Не знам дали съм ти казвал някога, но Митко, моят брат, се роди Мария! Надявам се, че това не е проблем за теб.“
Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Писмо за развод  Pollba1016 / 10016 / 100Писмо за развод  Pollba11


Върнете се в началото Go down

Писмо за развод  Empty Re: Писмо за развод

Писане by Ray Пон 30 Май 2011, 23:54

ХАХХАХА, евала!
Познавам един такъв, но жалко, че има сетра, а не брат [You must be registered and logged in to see this image.]
Много МНОГО яко!!!
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Писмо за развод  Pollba1021 / 10021 / 100Писмо за развод  Pollba11


Върнете се в началото Go down

Писмо за развод  Empty Re: Писмо за развод

Писане by Jasmin Пет 29 Юли 2011, 23:50

Голямо прецакване [You must be registered and logged in to see this image.] Ама малко ми стана жал за жената все пак [You must be registered and logged in to see this image.]
Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Писмо за развод  Pollba1016 / 10016 / 100Писмо за развод  Pollba11


Върнете се в началото Go down

Писмо за развод  Empty Re: Писмо за развод

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите