XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Храна-новият лукс на пазара

Go down

20052011

Писане 

Храна-новият лукс на пазара Empty Храна-новият лукс на пазара




И така, казват, че цените ще скачат още, така че как го мислите? Какво ще ядем?  Храна-новият лукс на пазара 3392635135 Аз минавам на ориз, много ориз и почти нищо друго, е имам си мед, много при това, за момента, но ако мина на него ще ми стигне за около месец яко глад  Храна-новият лукс на пазара 3230488363 . А вие, как сте с пазаруването, забелязали ли сте разликата и как ви се отразява? Скоро мога да си осъществя даже идеята да си гледам домати на терасата както е тръгнало  Храна-новият лукс на пазара 3434049515  Но пък има и бонус, ако някой е искал да минава на диети, то и да не мисли, скоро ще му се наложи. Плодове и зеленчуци скачат много, така че кой знае, скоро може да минем на вода и не задължително минерална. Какво пък, нали има пари за... хм, май за нищо, а една ексцентрична гледачка, скоро каза при Иван и Андрей, че изход от кризата няма и няма и да има. Така че, да ви е сладко!  Храна-новият лукс на пазара 302741283


Последната промяна е направена от Ray на Сря 26 Юни 2013, 21:33; мнението е било променяно общо 3 пъти
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Храна-новият лукс на пазара Pollba1021 / 10021 / 100Храна-новият лукс на пазара Pollba11


Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Храна-новият лукс на пазара :: Comments

savina193

Писане Сря 25 Май 2011, 22:10 by savina193

Това, че изход няма да има скоро и без гледачка си го знаем... По-ясно от това незнам дали има. И аз започнах да си мисля напоследък, че волю-неволю доста хора ще минем на диети, или по-точно казано - ограничения. Храна-новият лукс на пазара 10811 Което от своя страна ще се отрази и на здравето ни, защото малко хора успяват като йогите да карат само на мед и вода и да са в добро здраве... Аз поне не съм от тях. Та затова се надявам да грешим в своето черногледство и поне малко да се подобри ситуацията.

Върнете се в началото Go down

Deo

Писане Съб 28 Май 2011, 19:43 by Deo

Лошото е, че не е само в цената проблема. Храната (хубавата храна) наистина си е лукс. Вече и у нас. Ядем боклуци, пием боклуци и след това се чудим защо сме се превърнали в боклуци idiotlaugh Защото едно, че се заплаща ненормално висока цена, второ, че продуктът който получаваш често не отговаря дори на елементарни основни норми. Днес пък подучух, че Германия се била наводнила с отровни краставици shrug Има и смъртни случаи nonono В марулите пък имало прекалено много нитрати. Трето било ГМО, разбира се, никъде не опоменато. Фастъците, внасяни в България, били с отдавна изтекъл срок на годност и само ги препакитирали у нас... Купили ги направо на безценица, се продават като свеж продукт. Е? confused

Върнете се в началото Go down

Ray

Писане Вто 31 Май 2011, 00:17 by Ray

Е, таковата, че не само храната ни прави боклуци, на 1во място. Наистина много зависи какво ядеш и все пак има онова дребно, но много важно нещо наречено ДУША, а когато тя е отровена (при българите отдавна с глупости и безразличие), даже и да ядеш райски плодове все 200.
Другото е, че да, нашите зеленчуци се внасят от Турция и Гърция, вече почти нищо на пазара няма естествено гледано. Мен лично нищо не ме плаши, защото съм от малкото хора, както се изрази един приятел " които са здрави" и знам себе си твърде добре в тая област и все пак не е това варианта.
Ванга е предрекла, че някъде в тия години растителността на Европа ще изчезне и май е била права жената, защото в момента ядем искуствени неща.
Но това няма особено значение.  Въпроса е искаме ли да останат така нещата и да скоро ще ядем почти нищо, което да е натурално, освен ако не си го гледаме сами.

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите