XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Как наричате любимото същество?

4 posters

Go down

Как наричате любимото същество? Empty Как наричате любимото същество?

Писане by Ray Нед 01 Май 2011, 20:50

Когато сте с някой, който ви кара да потръпвате, когато го чуете/ видите... ех, какво ли обяснявам, сигурна съм, че на всички ви е ясно за какво става дума  [You must be registered and logged in to see this image.]
Въпроса е как се обръщате един към друг и по-конкретно как наричате любимото същество?  [You must be registered and logged in to see this image.]  Също как не искате да сте наричани и как не бихте го нарекли?  [You must be registered and logged in to see this image.]

Аз  използвам изрази като "писанчо" ( парадокс е, че колкото обичам котки, толкова любимия ми мъж прилича на котарак по държанието си, а може би само на мен така ми се струва... [You must be registered and logged in to see this image.]) , класическото "мило" с вариации на "миличко" , също "сладко".
Не понасям да ме наричат  " мацко", "слънце" (на това нарицателно винаги отговарям, че не съм слънце, а луна, но като цяло ми е особено неприятно), всичките видове растителни: дюлка, сливка, ягодка и каквото се сетиш...
С любимия обаче си имаме някакви лично наши предпочитания, което ме радва, защото той ми казва, че съм "мушмол" или "мишка" даже "простак" в конкретни случаи, но го казва с такава интонация, че ми е ясно, че не само не е обидно, но и е супер сладко.  [You must be registered and logged in to see this image.]  Аз пък го наричам "изрод" в кокретни моменти, с дадена интонация, за да разбере, че е пак МИЛО  [You must be registered and logged in to see this image.] . До момента мисля, че разбира кога е това.
Но, когато ми каже "принцесо" просто се разтапям...  [You must be registered and logged in to see this image.]
Интересното и приятното при нас беше, че откакто се запознахме не сме се обръщали един към друг с имената си, което за мен е много сладко... [You must be registered and logged in to see this image.]

* темата умишлено е в този раздел, защото чисто и просто си е много забавна


Последната промяна е направена от Ray на Сря 26 Юни 2013, 22:06; мнението е било променяно общо 1 път
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Как наричате любимото същество? Pollba1021 / 10021 / 100Как наричате любимото същество? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Как наричате любимото същество? Empty Re: Как наричате любимото същество?

Писане by Anichka Нед 01 Май 2011, 21:59

Бравоbravo , много ми харесва темата!

Аз също използвам класическото "мило" и "миличко", много обичам примерно: "съкровище" ,"слънчице","сладурче","сладкишче" и всякакви такива ....
Не обичам да ме наричат с имена на растения или животни, направо ме побърква. Не обичам също "мацко", а имах и едно гадже, което ми викаше "муцуно", адски дразнещо и тъпо.  nanana Общо взето това се сещам за сега, ако има нещо друго ще се допълня. Остава ви само да се обичате horray, а не мен лично и да си открия любимото същество.
 
Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Как наричате любимото същество? Pollba1013 / 10013 / 100Как наричате любимото същество? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Как наричате любимото същество? Empty Re: Как наричате любимото същество?

Писане by Ray Нед 01 Май 2011, 22:16

Anichka написа:Остава ви само да се обичате [You must be registered and logged in to see this image.], а не мен лично и да си открия любимото същество.  
Аз смятам, че мойто съм си го открила, просто толкова естествено се чувствам с него, че... да, на моменти му създавам много нерви, но той е страхотен... и даже ми дава шансове и шансове... и аз гледам да се съобразявам, защото знам ние жените какви сме ... и аз специално бесноча и половина...  [You must be registered and logged in to see this image.]
Та, идеята е, дано всеки си случи на половинката, надявам се  (от чист егоцентризъм, аз да съм случила на моята)  [You must be registered and logged in to see this image.] , а дано! Иска ми се да СЪМ!!! Тоя път!


Последната промяна е направена от Ray на Сря 26 Юни 2013, 22:07; мнението е било променяно общо 1 път
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Как наричате любимото същество? Pollba1021 / 10021 / 100Как наричате любимото същество? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Как наричате любимото същество? Empty Re: Как наричате любимото същество?

Писане by Ice_Princess Пон 02 Май 2011, 11:06

Първото гадже беше "мило", всички след него са "Бу". Настоящото ми казва "Мър-мър" или само "мър".
Ice_Princess
Ice_Princess
Неактивна
Неактивна

Зодия : Leo
Female
Мнения : 121
Репутация : -64
Общ рейтинг :
Как наричате любимото същество? Pollba100 / 1000 / 100Как наричате любимото същество? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Как наричате любимото същество? Empty Re: Как наричате любимото същество?

Писане by Jasmin Нед 03 Мар 2013, 17:00

Влагам тооооолкова много любов в "Мило", макар да е вече поизтърканоtongue
Използвам също "сладко" (съкращавам на "слад", а като ме ядоса на "шмат"), "сладко същество", "сладурско" и "Любов" с главно "Л" :amore:
Мен не обичам да ме наричат "Коте" или какъвто и да е друг вид животни с изключение на "Зайо" и "Зайче" (не и заек - бабата от будката за вестници ми казва така laughz убийте ме, не знам защо).
"Мацка" позволявам да ме наричат само приятелките ми angel
"Принцесо" ми харесва - звучи много изящно :tear: Жалко, че по-често го чувам от колегите в работата (разбира се те влагат друг смисъл), отколкото от любимото същество shrug
Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Как наричате любимото същество? Pollba1016 / 10016 / 100Как наричате любимото същество? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Как наричате любимото същество? Empty Re: Как наричате любимото същество?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите