XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Лични смешки

+2
Deo
Mastique
6 posters

Go down

Лични смешки Empty Лични смешки

Писане by Mastique Пон 21 Апр 2008, 13:24

Тук е мястото да споделим какво смешно ни се е случило, какво сме видяли или чули...

За да започна ще кажа за тези, които не ме познават, че едно време работех на един пасажерски кораб и любимият ми въпрос от страна на пасажерите беше... : "Къде спите вие?" става дума за екипажа... естествено след 2-3 път вече решаваш да се бъзикаш с хората, та отговори от рода на "... на съседния кораб, ей там нали виждате светлинките." или "... с хеликоптер ни карат до брега всяка вечер..." Та един от тези любознателни пасажери беше пуснал оплакване на рецепцията, че не можел да спи от шума от хеликоптерите за екипажа, които буквално "спирали" да неговата каюта... Да не повярва човек на какво може да се натъкне.

happy blond number one lol!
Mastique
Mastique
Неактивна
Неактивна

Зодия : Gemini
Female
Мнения : 191
Репутация : 4
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba103 / 1003 / 100Лични смешки Pollba11


https://xzone.1talk.net/

Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Deo Чет 21 Авг 2008, 16:47

Днес бях пряк свидетел на една забавна случка, така че ще изложа показанията си в тази тема.
Днес в паспортното един
дедо искаше да пробута черно-бели снимки от преди около 20-тина години.
На въпроса на служителката как очаква да сложи тези снимки на
документите му, и то при положение, че не отговарят на новите
изисквания, дядото започна да я нарежда:

- Какво изискваш?..
- Ти ли ще ми кажеш на мене как да се снимам?..
– Ми направи си го по изискванията!..
– Ти па да не си по убава? Я се погледни тебе си на кво приличаш!..
– Че то аз и сега така си изглеждам, кво, аз ли съм на снимката - аз съм, защо да не става?..

Та такива забавни неща се случват из милите ни родни институцийки lol!

Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1033 / 10033 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Anichka Нед 01 Май 2011, 22:51

Хайде и аз да се включа в тази тема, тъкмо да я посъживим малко.
Историята ми се развива по-миналото лято в София. Бях поканена на погача на племенницата ми, което се прави на 40 ден след като е родена, ако не се лъжа. Както и да е малко се отклоних,та се бях издокарала с нова рокля, бях и купила подарък-една плюшена, пееща играчка. Тръгвам за празника и се качвам в трамвая, бях единствената пътничка. Няма проблеми градският транспорт работеше само за мен, съответно не спираше почти на нито една спирка и караше супер бързо. Дойде ред да слизам и се приготвих, обаче не прецених, че трамваят не е спрял и слязах в движение. Резултът беше, че се размазах на тротоара, видяха ми се гащи, всичко eek отделно, че бях с обелени колене и рамена, общо взето като герой от войната, но торбичката я държах високо вдигната, все пак подаръка е важно да не бъде повреден. Добре, че единствената ми публика беше ватмана. Най-смешното сега като се сетя е, че винаги падам като колче за домати, без да се защитя лицето.
Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1013 / 10013 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Anichka Чет 30 Юни 2011, 20:01

Няма да повярвате какво ми се случи онзи ден.В нашия блок правиха изолация цяла седмица и постоянно някакви мангали ми минаваха покрай терасата, направо думи нямам.Та един ден си разглеждам снимките на фотоапарата и съм застанала на терасата и минава един такъв "хубавец" и ми вика:"Айде да ми направиш и на мене една снимкa" и като ми се озъби насреща имаше точно 3 зъба. Аз естествено му казах да се разкара, защото иначе ще му срежа въжетата и ще се научи бързо да лети. А аз си мислих, че мъжете само на вратата могат да чукат.... :hilarious: lol!

Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1013 / 10013 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Ray Нед 04 Сеп 2011, 21:16

Примерно: идва една дърта баба, където работих с едно малко хлапе. Казва ми, че иска да й напиша писмо до Азис, който й е някакъв роднина, защото била неграмотна. И също препоръчва и дава билки за някакви крупни суми, които са пълно менте, както се подразбира. За тая баба специално, много може да се прочете из нета, тъй като явно ходи по всички градове. Евала на бабата [You must be registered and logged in to see this image.]
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1021 / 10021 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Случка

Писане by Jasmin Нед 04 Сеп 2011, 21:47

Хахах - и при мен е идвала тая баба. Искаше да напиша писмо на Азис, за да му съобщи (чрез писмото, забележете), че на брат му му се родило бебе [You must be registered and logged in to see this image.] Да не е същото дете, с което е била при теб? [You must be registered and logged in to see this image.] На мен ми каза, че е бабата на Азис и щяла да се върне да ми гледа, като изпратела писмото [You must be registered and logged in to see this image.]
Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1016 / 10016 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Jasmin Пон 24 Окт 2011, 22:33

Пък една баба, като ходих да гласувам беше преди мен. Аз търпеливо изчаквах. А тя е застанала пред комисията и пита: "Къде е Бойко Борисов, в кое листче, че не го ща него" [You must be registered and logged in to see this image.]
Влиза да гласува и от кабинката се чува: "Олее, колко много хартийки сте ми дали" [You must be registered and logged in to see this image.]
Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1016 / 10016 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by savina193 Вто 17 Апр 2012, 20:16

"Кое е най-лошото, което може да ти се случи в живота? - Синът ти зет да ти доведе..." [You must be registered and logged in to see this image.]

Дочут разговор между мъже в "Х" регион...
savina193
savina193
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Pisces
Female
Мнения : 758
Репутация : 100
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1011 / 10011 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Jasmin Съб 30 Мар 2013, 08:27

Невинна до доказване на противното shy2

Е в те такъв филм не бях участвала.
Излизам аз вчера от работа за 5-минутна почивка и по принцип колегите нямат навик да ме притесняват през това време, но не бяха минали и 2 мин. и управителя ми звъни:
- Да идвам ли? - казах аз.
Той:
- Да
Затичах се аз (беше ми малко трудно, тъй като тия дни упражнявам едни 13 сантиметрови токчета) но някакси успях да се придвижа бързичко. Гледам, една възедричка (около 130 кг. и 160 см. висока) женица си бъбри по телефона. Мисля си: "А, това трябва да е Грозданка, дето я бях уговаряла за преподписване (беше си бая попадение - с 3 "ретеншъна"), най-после дойде и колко добре ще ми се отрази в края на месеца..."
- Здравейте. - каза тя
- Здравейте, заповядайте - подканих я към едно от бюрата аз.
- Ами ако може с вас да говоря.
"Естествено" - си помислих и пак я подканих да седне на стола.
- Ами ако може навънка? shy
Погледнах управителя и той кимна одобрително, въпреки, че нямаме такава политика. Казах си: "Абе по каква ли работа ще иска тая госпожа да говорим навън?"
Излязохме и се започна...:


Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1016 / 10016 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Ray Съб 30 Мар 2013, 09:36

Ахахха, Жасмин трябва да споделиш тел-а на тоя Петьо-Иван, като реша да минавам в нелегалност да ми извади една нова лична карта. А докато го прави няма да имам нищо против да си играя с детето и да пия кафе с жената, за да не бъда заподозряна в непристойни помисли. asslaugh
Тъкмо се чудех в коя тема да споделя какво видях преди час и тя темата сама си пъкна. shrug
Срещу магазина, в който работя има друга сграда, явно изоставен склад. Гледам аз един циганин се разхожда напред-назад и след малко го виждам как се качва на покрива. Чудя се защо тоя човек се катери по мокрия покрив, не го ли притеснява, че е хлъзгаво, когато той цък-цък-отмести 2 керемиди, пъхна се супер професионално вътре, като крадец от филмите и хоп-ги затвори отново. Погледах, погледах, влизам питам колегите защо съседите ни влизат през покрива asslaugh Обяснявам какво съм видяла, те казаха, че вътре нищо нямало. Действието се развива в 8 часа, наоколо всичко работи, щъкат хора, минават коли. Единия колега се чуди откъде ли ще излезе. След 15тина минути бай "професионално проникване" излиза пак по същия начин, но вече с чувалче, с незнайно какво в него. Колегите ми му викнаха, онзи се ухили и вика "споко, споко". asslaugh Непукист от класа.
Питах се дали не трябва да кажем на полицията, но да ги викаме сега вече нямаше смисъл, тъй като неканения посетител се изнесе най-спокойно..
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1021 / 10021 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Jasmin Нед 04 Авг 2013, 22:34

Днес се заговорих с една колежка от друг мобилен оператор, която преди време е работила във Виваком на 123. Та тя ми разправя, как всякакви луди се обаждали по телефона, особено след 3 часа сутринта. Веднъж някакво младо момиче й се обадило и й казало: "Тук гледам как един гълъб се върти в кръг. Според вас дали е дрогиран?" asslaugh asslaugh asslaugh 
Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1016 / 10016 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Лични смешки Jasmin

Писане by Jasmin Пон 05 Авг 2013, 20:22

Едно такова ми е замислено...asslaugh  Днес, прибирайки се от работа, забелязах, супер случайно, защото нямам навика да се оглеждам, надпис на входната врата на блока, от ония, които по принцип се пишат по тоалетните и по асансьорите, от рода на "Марийка е к***а", "Петър е л***о" и т.н. Та... доста ясно си личеше моето име (ако се досещате, името ми трудно може да съвпадне с друго такова и едва ли може да има друга такава със същото име в същия вход, защото сигурно щях да я познавам shrug ) и пишеше, че съм еди каква си. Авторът ми е ясен, защото... освен с него, с други подобни не съм имала никакви взаимоотношения, а и мога да се похваля, че доста добре се разбирам с всички останали, че да е възможно някой друг да постъпи по този начин. Супер детинско и глупаво от негова страна е, имайки предвид възрастта му и взаимоотношенията ни. И наистина, въобще не ми е ясно каква му е била идеята, защото той така или иначе добре си ме обижда по принцип. Или се надява, някой друг да го прочете, че и да му повярва? Е, няма как да стане... Но, успех следващият път yeap   
Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1016 / 10016 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Deo Пон 05 Авг 2013, 20:59

Това последното като го прочете човек и верно се замисля asslaugh Тези надписи бяха много модерни едно време. Сега по тях разпознаваш, че българин/ка е стъпвал/а еди къде си biggrinn Ама верно - какво е написано? idiotlaugh И сигурна ли си, че си ти, да не се припознаваш? confused И какво излиза от написаното - или негов автор е някой близък познат, който си засегнала по някакъв начин (някои от тези, на които си отказала примерно нещо си... shrug ) или нечия жена, чиито мъж си отмъкнала или прелюбодействала with (или пък нещо друго, най-често с първоизточник ревност) или пък собственият ти мъж точно от ревност е извършил въпросното деяние (по-вероятното) и често срещано biggrinn Така или иначе не можеш да си сигурна, докато не свалиш графологична експертиза и тръгнеш по всички познати да дириш aggressive Макар че, ако е достатъчно далновиден авторът/ката, би заплатил/а услугата на професионалист - някое циганче примерно на драго сърце ще замаже вратнята със "щпрей" или с друго миризливо, което трудно се чисти biggrinn Но да не даваме такива идеи на аудиторията ylol 
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1033 / 10033 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Jasmin Пон 05 Авг 2013, 21:49

Deo написа:Това последното като го прочете човек и верно се замисля asslaugh Тези надписи бяха много модерни едно време. Сега по тях разпознаваш, че българин/ка е стъпвал/а еди къде си biggrinnАма верно - какво е написано? idiotlaugh И сигурна ли си, че си ти, да не се припознаваш? confused И какво излиза от написаното - или негов автор е някой близък познат, който си засегнала по някакъв начин (някои от тези, на които си отказала примерно нещо си... shrug) или нечия жена, чиито мъж си отмъкнала или прелюбодействала with (или пък нещо друго, най-често с първоизточник ревност) или пък собственият ти мъж точно от ревност е извършил въпросното деяние (по-вероятното) и често срещано biggrinnТака или иначе не можеш да си сигурна, докато не свалиш графологична експертиза и тръгнеш по всички познати да дириш aggressive Макар че, ако е достатъчно далновиден авторът/ката, би заплатил/а услугата на професионалист - някое циганче примерно на драго сърце ще замаже вратнята със "щпрей" или с друго миризливо, което трудно се чисти biggrinnНо да не даваме такива идеи на аудиторията ylol 

Какъв ти спрей - надписът е издълбан с... нещо остро. Каква ще да е тая злоба, че да си струва отделеното време? Ясен ми е авторът, както казах - знам кой е. (А и мислиш ли, че много хора знаят къде живея?) Комплексар. Скучен му е животът ми се струва. Ако ще да е за нещо отказано, по му прилича, да започне да си гледа работата и да спре да се занимава с мен, вместо да си избива комплексите по вратите. Ама на shrug  Т'ва за циганчето си е идейка. Само дето едва ли щеше надписът да е така безпогрешно и красиво изписан, с "любоФФФ" asslaugh 
"Мъжът ми", никога не би го направил. По-скоро, като го забележи, ще се опита да намери това "същество" и след като го пребие от бой, би го попитал, защо го е направил (не за друго, а от учтивост). Има и нещо друго - всъчност, идеята на автора е точно тази - мъжът ми да види написаното yeap 
Ревнива жена - едва ли...  С женени не се занимавам. Освен някоя болна да си е въобразила нещо и от там dontknow 
Не, сериозно - много тъпа постъпка. Много грешен ход/подход. Даже не мога да повярвам, че някой е прибягнал до подобен. А за всичко си има много просто и лесно решение shrug 


Последната промяна е направена от Jasmin на Пон 05 Авг 2013, 23:13; мнението е било променяно общо 2 пъти
Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1016 / 10016 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Deo Пон 05 Авг 2013, 23:01

Е, може да не си знаела, че е женен и така idiotlaugh  Жената не я изключвай, това женската ревно-завист е способна на неподозирана креативност, щом казваш, че е и дълбано, си е заигравка acute Пък за мъжа ти, никога не се знае biggrinnОт ревност човек какво ли не прави, всякакви глупости непривични shrug Така, че много бързо го изключваш biggrinn) Колкото до циганчето - може да му е връчен шаблон, от който да гледа asslaugh Варианти много yeap А може и изобщо да не си ти "жертвата", но пък за да се припознаваш, значи си гузна за нещо? tongue Интересна случка определено shrug
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1033 / 10033 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Jasmin Пон 05 Авг 2013, 23:11

Гузна не съм, но няма значение. Малко ще е трудно да се припозная грешно, обаче. Тук стана твърде лично. Остави. Ще го преживея, някак си shrug 
Jasmin
Jasmin
Черната вдовица
Черната вдовица

Зодия : Virgo
Female
Мнения : 1083
Репутация : 110
Общ рейтинг :
Лични смешки Pollba1016 / 10016 / 100Лични смешки Pollba11


Върнете се в началото Go down

Лични смешки Empty Re: Лични смешки

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите