XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

+7
Ray
Anichka
GANKA
Black_rose
Dessie
Mastique
Deo
11 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Кой е любимия Ви спорт?

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Vote_lcap14%Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Vote_rcap 14% 
[ 1 ]
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Vote_lcap0%Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Vote_lcap71%Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Vote_rcap 71% 
[ 5 ]
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Vote_lcap0%Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Vote_lcap14%Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Vote_rcap 14% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 7
 
 

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Deo Чет 24 Апр 2008, 03:28

Кажете как обичате да си изразходвате енергията и дали спорта ви помага... и изобщо-това е спортният топик - наругайте противниковия отбор или изразете мнение срещу даскала по физическо (настоящ или минал)... готооови... старт!

За да разчупя ледовете ще започна първо аз... И така - спорт... Дали спортувам? Разбира се - навсякъде и по всяко време..
Блъскащи колички, с голям откат. Стрелба с крива пушка по карти и капачки за награда (плюшена играчка в повечето случаи; наградата се състои не в това да спечелиш играчката, за да впечатлиш любимата, а да се забавляваш, докато прецизно се целиш 10-тина минути в капачката, а улучваш дядото на съседната пейка). Гребане. Лодка с пробито дъно по възможност. И по възможност да е романтичен излет.. уж. Вървене до супера, който е на 2 км от дома (отиване и връщане). Прекосяване на централна градска част със сак, в който има сървър (тежък настолен компютър за непросветените) (отиване и връщане; няколко пъти). Колоездене със спукана гума (за предпочитане предна, занасянето е по-опасно за живота). Подскачане на 1 крак (понеже леличката в автобуса, на която учтиво сте отрстъпили мястото си, също така учтиво Ви е премазала другия крак, бързайки да заеме вакантното място; че даже и си е благодарила след това - последното не винаги важи). И други знайни и незнайни, забележими и скрити всекидневни спортове. Спортувайте и Вие де number one

Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1033 / 10033 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Mastique Чет 24 Апр 2008, 10:57

Ха ха ха good_posting Какво да каже човек след такова изказване?! Ми спортувах, разни и разнообразни спортове... сега само преместване от кълка на кълка пред компютъра, бягане до работа- защото винаги закъснявам, мърморене срещу шефовете по всеизвестни причини... прекратих с разходките до ТУ, то откак се превърна в Турския Университет вече няма тръпка. Най- много от всичко обаче обичам да спрягам глагола мотам се!!! sway
P.S./ да не забравя играя на кликаница по цял ден и усърдно тренирам гласните си струни...
Mastique
Mastique
Неактивна
Неактивна

Зодия : Gemini
Female
Мнения : 191
Репутация : 4
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba103 / 1003 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


https://xzone.1talk.net/

Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Deo Чет 24 Апр 2008, 17:25

Поне трупаш солидна мускулатура на показалеца и среднистия на дясната ръка lol! А другите?
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1033 / 10033 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Dessie Съб 27 Сеп 2008, 23:03

А ските? Кажете си отсега, защото идва сезона. deowashere (е много ме кефи тая емотиконка колко е ангажираща, може ли да си я слагам когато си искам?)
Dessie
Dessie
Вещ философ
Вещ философ

Зодия : Aries
Female
Мнения : 91
Репутация : 30
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba102 / 1002 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Deo Нед 28 Сеп 2008, 00:02

В случай, че спортуваш, вдигайки табелката, should be ok pearl
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1033 / 10033 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Dessie Нед 28 Сеп 2008, 00:12

аз за ски се опитах да говоря. трябва да се спортува...аз сега пак си мисля да подхвана някакви танци, но като реша пак ще си говорим.
Dessie
Dessie
Вещ философ
Вещ философ

Зодия : Aries
Female
Мнения : 91
Репутация : 30
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba102 / 1002 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Ок. Ските :)

Писане by Deo Нед 28 Сеп 2008, 00:48

Ските, поне на мен персонално, са един от любимите ми спортове. И напред, и назад, и настрани - все си е фън. Достатъчно е да кажем, че дейността се извършва в планинските райони... ех. Който не може да кара ски - ляга в снега и почва да маха с ръце и крака, калории се горят, а и гледката е забавна. Така помагате и на другите да изгубят по някой килограм посредством ангажирането на мускулите, необходими за усмивката по лицата им, която Вие най-невъзмутимо сте предизвикали. Полезното с приятното. За жалост обаче от години по разни знайни и незнайни стечения на обстоятелствата, все ми се разминава пързулкането. Надявам се скоро да имам възможност да наваксам пропуснатото. Много бих се радвал някое opportunity да ме отведе stuck Перспективно-дългосрочно cheers
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1033 / 10033 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Black_rose Нед 28 Сеп 2008, 12:08

Новият ми спорт е скоростно каране на количка и преминаване между капките на идващият дъжд :hilarious: От тук идват и двете части на филма :Скорост: madd


Последната промяна е направена от Black_rose на Нед 28 Сеп 2008, 16:53; мнението е било променяно общо 1 път
Black_rose
Black_rose
Интелектуалец
Интелектуалец

Зодия : Leo
Female
Мнения : 216
Репутация : 65
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba104 / 1004 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Deo Нед 28 Сеп 2008, 15:24

Ти си повече като "Скорост 3: Спортната количка."
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1033 / 10033 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Black_rose Нед 28 Сеп 2008, 16:55

Да, скоро ще стана и като "Стар гейт" - ще има да си кръстосвам вселената в бързината за разнообразие и убиване на времето headbang
Black_rose
Black_rose
Интелектуалец
Интелектуалец

Зодия : Leo
Female
Мнения : 216
Репутация : 65
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba104 / 1004 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Deo Нед 28 Сеп 2008, 16:59

..и горене на калории dansing
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1033 / 10033 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Black_rose Нед 28 Сеп 2008, 17:43

Мда, нали уж това е идеята на спортуването number one
Black_rose
Black_rose
Интелектуалец
Интелектуалец

Зодия : Leo
Female
Мнения : 216
Репутация : 65
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba104 / 1004 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Deo Нед 28 Сеп 2008, 17:47

Знаеш ли, нямам търпение и аз да поспортувам с количката. Съдейки по това, как се отразява на стройната ти фиданка и как скорострелно се топиш, явно е много полезен спорт lol!
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1033 / 10033 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Black_rose Нед 28 Сеп 2008, 17:56

lol! headbang madd :hilarious:
Заслужи си черпнята в темата за алкохолеца с тез откровени комплименти , които ми меткаш във физиономията yeah man
Black_rose
Black_rose
Интелектуалец
Интелектуалец

Зодия : Leo
Female
Мнения : 216
Репутация : 65
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba104 / 1004 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by GANKA Вто 21 Окт 2008, 13:19

Секса за мен си остава най-предпочитания спорт :)
GANKA
GANKA
Същински Паисий
Същински Паисий

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 81
Репутация : -5
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba101 / 1001 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Deo Вто 21 Окт 2008, 13:25

GANKA написа:Секса за мен си остава най-предпочитания спорт biggrinn
number one victory Мисля, че имаме спортист на годината! lol! bravo
Напълно подкрепям що се отнася до горене на калории и тонус. По-добро средство - няма thumb_up


Последната промяна е направена от Deo на Вто 21 Окт 2008, 14:30; мнението е било променяно общо 1 път
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1033 / 10033 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by GANKA Вто 21 Окт 2008, 14:05

:thanks: Kakва е наградата ?
GANKA
GANKA
Същински Паисий
Същински Паисий

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 81
Репутация : -5
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba101 / 1001 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Anichka Вто 28 Окт 2008, 22:51

Аз съм на мнение,че секса е най-приятния спорт.Смее ли някой да го отрече? nanana
Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1013 / 10013 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Dessie Сря 29 Окт 2008, 00:52

Секса не е спорт и понеже си чувствам темата за спорта много близка, моля ви, нека да си говорим за секс в някоя друга тема, несериозно е някакси:)
Dessie
Dessie
Вещ философ
Вещ философ

Зодия : Aries
Female
Мнения : 91
Репутация : 30
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba102 / 1002 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Deo Сря 29 Окт 2008, 01:00

Съгласен съм, че сам по себе си не е спорт, но е факт, че съдържа и известен спортен елемент lol! Бушуващите хормони доказано изгарят доста вредни калории и топят мазнини. Дори да не го разглеждаме като спорт. Освен това много хора го третират точно като чист спорт (отделен е въпроса дали подобно отношение и разбиране е правилно). Все пак не бъркаме секс с любов deowashere
И все пак движението си остава най-добрият спортен приятел на човека към момента. Движение от всякакъв вид, по възможност, ако съдържа и интелектуален елемент - още по-добре. А ако добавим и повечко напрежение и стрес за мускулите и съзнанието ни - стройната фиданка ни е в кърпа вързана dansing
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1033 / 10033 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Dessie Сря 29 Окт 2008, 01:10

Абе кво значи да добавим интелектуален елемент към спорта?
Значи, аз да си кажа, че да няма после що съм в опозиция...ако гледаме на спорта само като начин да топим мазнини, това е много жалко, обаче ако гледаме така и на секса, не знам, загуба на време...Нито в буквален, нито в преносен смисъл не мога да гледам на секса като спорт, като изобщо не говоря за любов тука, защото дали ги бъркаме е отделна, много обширна тема, в която няма правилно и грешно.
За да ви е приятно да спортувате, не е задължително да правите секс с някого, може просто ....не знам...да спортувате заедно???:)))
Dessie
Dessie
Вещ философ
Вещ философ

Зодия : Aries
Female
Мнения : 91
Репутация : 30
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba102 / 1002 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Deo Сря 29 Окт 2008, 01:31

Нещо настана объркване ми се струва. Аз лично гледам на спорта и видовете спорт като на средство за поддържане на добър тонус или с други думи "a healthy spirit in a healthy body" ("здрав дух в здраво тяло").
Иначе напълно се дистанцирам от позицията да се приравнява секса на спорт. От друга страна съм на мнение, че в него действително можем да приемем наличието и на някакъв спортен елемент, но това далеч не означава, че секс=спорт. Не бива да се смесват понятията wink
P.S/Интелектуален елемент = мозъчна гимнастика, а не fitness
Deo
Deo
Xz©ne™ CE®
Xz©ne™ CE®

Male
Мнения : 1583
Репутация : 812
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1033 / 10033 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Anichka Сря 05 Ное 2008, 17:56

Део беше прав вървенето се оказа доста добър вариант като се има предвид,че всеки ден минавам през цяла София по два пъти.Е не пеша разбира се, ама около 1 час вървене на ден е съвсем в рамките на нормалното happy nanana
Anichka
Anichka
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 795
Репутация : 153
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1013 / 10013 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Ray Съб 30 Апр 2011, 22:27

За мен съня си е най-ефективния спорт  Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? 2301204335  Е, има и един друг, който е доста приятен, но е краткотраен, не като спането-поне 7 часа, защото ако другия се практикува толкова и то без почивка, то или си много пиян, или много заспал или няма да можеш да ходиш после  Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? 910639527
Не мога да кажа, че съм пробвала много спортове- ходех на айкидо едно време, но не за дълго, преди това пробвах йога и не беше никак зле, но ако има нещо за мен, то 100% е нещо източно. Пробвала съм да правя упражнения на Синди и на някакви други експертки по перфектно тяло, но никога не ми е харесвало и допадало да подскачам безцелно или да правя еднотипни движения по еди колко си пъти... А тези, които тичат наистина не мога да ги разбера...  Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? 1416203669 В университета ми и шаха се смяташе за спорт-това е нещо, което ми харесва и книга и шах съм си взела, остава само да седна с  книгата и да играя шах със себе си. Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? 2262336693
Другото, което ми допада и го пробвах и смятам да се позадържа на него е Тай чи-пак източно, при това твърдят, че те развива и оформя много по-добре от каквито и да било аеробики. Красиво е, бавно е, а реално си е чисто бойно изкуство (като каквото можеш да го използваш едва след като усвоиш перфектно движенията и ги приложиш с нужната бързина).
Иначе харесвам плуване, но все не стигам да се занимая с него и  езда искам да пробвам (на коне Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? 2927775184, другото лесно) и на стрелба с лък искам да се науча и с бънджи искам да скоча и с парашут (но тези не ги броя за спортове) и...  Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? 3974914884  Абе има някакви желания, но ще видим.  Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? 3230488363


Последната промяна е направена от Ray на Сря 26 Юни 2013, 17:06; мнението е било променяно общо 1 път
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1021 / 10021 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by savina193 Съб 30 Апр 2011, 22:36

Аз обичам спорта като цяло, но не издържам на големи физически натоварвания. Затова наблягам на ходенето пеша и нямам търпение да се пооправи времето, за да си правя отново дълги разходки. Иначе съм пробвала няколко спорта, от които най-много ми допадна аеробиката. Опитах и конна езда - също много приятно занимание.
savina193
savina193
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Pisces
Female
Мнения : 758
Репутация : 100
Общ рейтинг :
Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba1011 / 10011 / 100Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Pollba11


Върнете се в началото Go down

Спортувате ли? Кой спорт предпочитате? Empty Re: Спортувате ли? Кой спорт предпочитате?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите