XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
xzone logo

Здравейте Приятели!

Добре дошли в общността XZONE® MINDHUNTERS™ : Ловци н@ мисли.

Ние, екипът на XZONE®, Ви приветстваме при нас и се надяваме, че тук ще преоткриете силата на думите и ще прекарате безброй незабравими безценни приятни и ползотворни мигове на лов з@ мисли & съзнания™.

Малък жокер

Тук събираме, развиваме, изграждаме, съхраняваме и заразяваме с усмивки, позитивизъм и настроение. Уловете силата на човешката мисъл с думи!

Пуснете ме да вляза!!!

Вече член на Общността XZONE®?

Потребител:


Парола:




Запомни ме?

Забравих си паролата. Помощ?!

Регистрация

Все още не си се присъединил към XZONE®?

Докосни се до необятния творчески свят на Ловците н@ мисли, където единственото ограничение е твоето въобръжение!

  • Леснo!
  • Бързo!
  • И Достъпно!
  • Искаме твоето мнение! То има значение!

Не чакай повече, а се присъедини към нас и стани част от великия проект на екипа на XZONE® TEAM!

Регистрирай се сега!

Сподели и препоръчай тази тема!



XZONE® T.O.S.: Общи Правила Кой-Какво-Кога-Къде & Защо е XZONE®?..







N.B! Споделете и препоръчайте свободно настоящата тема в социалните мрежи =>>> INFO


Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Кампания " Аз, Президент"

Go down

14062011

Писане 

Кампания " Аз, Президент" Empty Кампания " Аз, Президент"





Помествам темата тук, защото е актуална за сезона, въпреки че става и за раздел Игри и за Сладки приказки.
Запознати сме със състоянието на любимата страна в момента и за предстоящите избори, а въпроса е, ако можехте да станете президент (примерно 40те години по Конституция  ги нямаше), то как бихте се представили, за да ви изберат хората? Какво бихте направили за страната, правителството, здравеопазването, училищата, пътищата и всичко, което ви хрумне? Как бихте го представили на хората вече загубили вяра във всякакъв вид обещания? Кое би било нещото, което би накарало хората да изберат точно вас, а не другите кандидати?
И въпреки, че в БГ президента е по-скоро представително лице, отколкото действаща фигура, все пак оставете това на страна и споделете на народа как бихте "оправили страната"  Кампания " Аз, Президент" 3230488363


Последната промяна е направена от Ray на Сря 26 Юни 2013, 16:43; мнението е било променяно общо 1 път
Ray
Ray
Почетен мембър
Почетен мембър

Зодия : Cancer
Female
Мнения : 1349
Репутация : 316
Общ рейтинг :
Кампания " Аз, Президент" Pollba1021 / 10021 / 100Кампания " Аз, Президент" Pollba11


Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Кампания " Аз, Президент" :: Comments

Ray

Писане Вто 11 Окт 2011, 20:28 by Ray

Утопия, ама пък яка. Евала, slavi, шапка ти свалям, въпреки, че не нося шапки. Щом пък ще е невалиден, то всичко би си дошло на мястото, когато абсолютно всички откажат да гласуват. Ей тогава, всичко ще си излезе-кой какво купува, колко, къде, за кой. Естествено отново Утопия, но пък много се кефя и на думата, и на значението й.
АА и една отбележка-за нещо сериозно уж иде дума тука, а вие пак го обърнахте на разсъбличане Кампания " Аз, Президент" 2752390508 Стига бе, хора, намерете си някой да ви съблича Кампания " Аз, Президент" 2301204335
Лично мен, един много близък приятел ме попита дали бих гласувала за Светльо, защото пича бил сериозен.
Абе, а Прошко не се ли кандидатираше за кмет? Май хич не ги знам кой за какво? А и БГ ще е подигравка тотална с такова име за президент. Милия, колко ли са го подигравали като е бил малък.
Аз пък ще ходя в планината на палатка за вечни времена, има много готино селце в Родопите с 5 жители, даже и къщи за продан може да се открият. Кампания " Аз, Президент" 1279197620 Ще си взема пушка, с рязана цев и ще ми е много гот, да ми дойдат само. Кампания " Аз, Президент" 2301204335

Върнете се в началото Go down

Deo

Писане Пон 10 Окт 2011, 16:30 by Deo

slavi написа:Наказателният вот за политиците ще е тогава, когато всеки гражданин на България излезе в деня на изборите и пусне бюлетина с надпис АЗ ВИ НАКАЗВАМ
Предполагам, че политическия елит ще разбере какво значи това народа да ти удари шамар. Лично аз ако гласувам ще е така.
Това... НЕ е така. Пояснявам - според сега действащия избирателен закон бла бла - ако гласуваш по подобен начин, вотът ти се счита за невалиден и автоматично следва да се анулира и преразпредели според изборните резултати. Т.е. ако гласуваш по гореописаният начин - това се равнява по резултат на това изобщо да не гласуваш - пак ще ти "наместят" "гласа" за партия Х. А колкото до това "ВСЕКИ гражданин на РБ" да гласува по подобен начин - у-т-о-п-и-я Кампания " Аз, Президент" 3392635135

Върнете се в началото Go down

savina193

Писане Нед 09 Окт 2011, 19:13 by savina193

slavi написа:
Предполагам, че политическия елит ще разбере какво значи това народа да ти удари шамар.
Честно казано не мисля, че т.нар. "политически елит" го интересува какво мислят за тях хората и как се справят в живота... По-скоро вниманието им е насочено към техните си интереси. Дори и никой българин да не гласува ще им е все тая. Проблем за тях е да не бъдат избрани или ако някой отвън ги критикува.

Върнете се в началото Go down

slavi

Писане Нед 09 Окт 2011, 18:16 by slavi

Наказателният вот за политиците ще е тогава, когато всеки гражданин на България излезе в деня на изборите и пусне бюлетина с надпис АЗ ВИ НАКАЗВАМ

Предполагам, че политическия елит ще разбере какво значи това народа да ти удари шамар. Лично аз ако гласувам ще е така.

Върнете се в началото Go down

savina193

Писане Съб 08 Окт 2011, 15:58 by savina193

Хайде ако гласуваш да не е с наказателен вот... въпреки, че не мога да кажа кой от кандидатите си заслужава да бъде президент... не виждам такъв за сега.

Върнете се в началото Go down

Deo

Писане Съб 08 Окт 2011, 11:49 by Deo

Savina, очевидно не си доловила иронията ми, затова ще поясня. Аз не знам кой е Прошко, нито от кои е - зелени, розови, пенбени, а и определено не ме вълнува. Просто дочух веднъж по радиото, че е кандидат и ми се стори достатъчно нелепо, за да стане наистина президент. Така де - Прошко Прошков - президент на РБ! Дочух, че и Светльо от Хиподил се кандидатирал, което още повече ме усмихва Кампания " Аз, Президент" 3230488363 Ако гласувах, бих го направил за един от двамата, за да е пълен циркът! Нещо като наказателен вот. Смях смях смях...

Върнете се в началото Go down

savina193

Писане Съб 08 Окт 2011, 00:14 by savina193

Аз не се наемам да коментирам кандидатите, защо не следя кампаниите им... От една страна защото ми е омръзнало да слушам лъжи и празни обещания, от друга защото не съм отделила време да следя дебатите по тв. Но мисля да гласувам, защото считам, че трябва да сме активни и да участвам в определянето на своето бъдеще. Та ще прегледам вариантите в дните преди изборите...
Deo написа:
Бих се съблякъл гол в ефир на предизборната си реч. Ще ме изберат Кампания " Аз, Президент" 2301204335 Хората търсят сензация, скандал, нещо различно, откачено...
Аз като не съм от типажа, падащ си по сензациите ще се замисля... може и да загубиш гласа ми Кампания " Аз, Президент" 3714394054

Върнете се в началото Go down

Deo

Писане Пет 07 Окт 2011, 23:11 by Deo

Бих се съблякъл гол в ефир на предизборната си реч. Ще ме изберат Кампания " Аз, Президент" 2301204335 Хората търсят сензация, скандал, нещо различно, откачено... и попадат все на старите муцуни Кампания " Аз, Президент" 910639527 Вярно - напудрени, с малко ботокс тук-там, но... все същите мутри и завоалирани пледоарии в различна окраска. Истината е, че хората просто искат да бъдат лъгани... И според търсенето - и предлагането. Никой не е виновен за състоянето в, което е. Никой, освен всеки един поотделно, персонално и всички взети заедно. Аз лично силно симпатизирам на типаж като Прошко Прошков. Евала. Те това трябва да е ел президенто и ПРОМЯНАТА!!! Не, наистина!..

Върнете се в началото Go down

Ray

Писане Пет 07 Окт 2011, 22:50 by Ray

Мда, мислех дори да я перефразирам, но въпреки будните критики за управници и какво ли не в темата за Катуница, никой не се наема да каже какво би оправил или пък защо тук :) Е, късмет...

Върнете се в началото Go down

savina193

Писане Пет 07 Окт 2011, 21:36 by savina193

Хм, явно никой няма предложения по въпроса...

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите